пн–пт: 09.00–18.00
сб: 09.00–14.00

Shaftec BC414R - Гальмівний супорт

Shaftec
GB
  • Гальмівний супорт
  • Супорт дискового гальма притискає колодки до диска
  • ALFA ROMEO - 164; FIAT - Croma; LANCIA - Thema
Характеристики:
Діаметр:
36 мм
Тип гальмівного диска:
Повн.
Виконання гальмівного супорта:
Гальмівний супорт (1-поршн.)
Товщина гальмівного диска:
10 мм
Діаметр 2:
51 мм
Гальмівна система:
Girling
Ширина всередині:
51 мм
Для товщини гальмівного диска:
10 мм
Відстань між кріпильними отворами:
118 мм
Відстань між кріпильними болтами:
118 мм
Діаметр поршня:
36 мм
OE-номери
Підходить для автомобілів
Відгуки (0)
Ще немає відгуків..
Немає інформації
Модель, Рік
Виберіть бренд
Двигун
виберіть модель
Аналоги та комплекти
Фільтри
Показати тільки

Сторона встановлення

Виробник

Нічого не знайдено..
A.B.S. 3
AUTOFREN SEINSA 1
BOSCH 6
Braxis 1
Brembo 2
Budweg Caliper 3
Delphi 2
DRI 3
EAI 4
Elstock 3
ERA Benelux 2
ERT 1
FCA 6
Ferodo 2
FREMAX 1
FTE 5
General Ricambi 5
HELLA 3
Kawe 3
Lauber 2
NK 4
OPTIMAL 2
Pagid 2
PSH 1
Remsa 2
Remy 3
Sasic 2
SBS 3
Shaftec 5
Textar 3
Triscan 3
TRW 4
Сортувати за:
Терміну доставки
Наявності
Рейтингу
Товарів: 92

Гальмівний супорт

A.B.S. 629802

Гальмівний супорт

A.B.S. 629802
Вага: 1,71 кг
Виконання гальмівного супорта:
Гальмівний супорт (1-поршн.), Гальмівний супорт з вбудованим стоянковим гальмом
Матеріал: Алюміній
Гальмівна система: BOSCH/BENDIX
Для товщини гальмівного диска: 10 мм
Парні номери артикулів: 629801
Діаметр поршня: 36 мм
Немає в наявності
Whatsapp

Гальмівний супорт

Remsa 9006272

Гальмівний супорт

Remsa 9006272
Встановлення:
Ззаду Праворуч
Сторона монтажу: Задня вісь праворуч
Обмеження виробника: TRW
Виконання гальмівного супорта:
Плавальна скоба, Гальмівний супорт з вбудованим стоянковим гальмом
Діаметр 1: 36 мм
Матеріал: Чавун
Змінна частина.
Гальмівна система: TRW
Немає в наявності
Whatsapp

Гальмівний супорт

Remsa 9006972

Гальмівний супорт

Remsa 9006972
Встановлення:
Ззаду Праворуч
Сторона монтажу: Задня вісь праворуч
Обмеження виробника: BENDIX
Виконання гальмівного супорта:
2-компонентний гальмівний супорт, Гальмівний супорт (1-поршн.), Гальмівний супорт з вбудованим стоянковим гальмом
Діаметр 1: 36 мм
Матеріал: Алюміній/сірий чавун
Змінна частина.
Немає в наявності
Whatsapp

Гальмівний супорт

ERT 402050

Гальмівний супорт

ERT 402050
Встановлення:
Ззаду
Сторона монтажу: Задня вісь
Діаметр: 36 мм
Гальмівна система: Bosch / Bendix
Повний комплект.
Немає в наявності
Whatsapp

Гальмівний супорт

FTE RX369818A0

Гальмівний супорт

FTE RX369818A0
Ø отвору: 36 мм
Виконання гальмівного супорта:
Гальмівний супорт з вбудованим стоянковим гальмом
Матеріал: Алюміній/сірий чавун
Змінна частина.
Без кронштейна
Гальмівна система: Bendix
Колір гальмівного супорта: литий сірий
Парні номери артикулів: RX369817A0
Діаметр поршня: 36 мм
Немає в наявності
Whatsapp

Гальмівний супорт

FTE RX389882A0

Гальмівний супорт

FTE RX389882A0
Ø отвору: 38 мм
Виконання гальмівного супорта:
Гальмівний супорт з вбудованим стоянковим гальмом
Матеріал: Чавун
Змінна частина.
Без кронштейна
Гальмівна система: TRW
Колір гальмівного супорта: литий сірий
Парні номери артикулів: RX389881A0
Діаметр поршня: 38 мм
Немає в наявності
Whatsapp

Гальмівний супорт

FTE 9290445

Гальмівний супорт

FTE 9290445
Встановлення:
Ззаду Праворуч
Сторона монтажу: Задня вісь праворуч
Вага: 1,785 кг
Виконання гальмівного супорта:
Гальмівний супорт з вбудованим стоянковим гальмом
Матеріал: Алюміній/сірий чавун
Без кронштейна
Гальмівна система: BENDIX
Колір гальмівного супорта: сірий
Парні номери артикулів: 9290444
Діаметр поршня: 36 мм
Немає в наявності
Whatsapp

Гальмівний супорт

FTE 9290752

Гальмівний супорт

FTE 9290752
Встановлення:
Ззаду Праворуч
Сторона монтажу: Задня вісь праворуч
Вага: 2,567 кг
Виконання гальмівного супорта:
Гальмівний супорт з вбудованим стоянковим гальмом
Матеріал: Чавун
Без кронштейна
Гальмівна система: TRW
Колір гальмівного супорта: сірий
Парні номери артикулів: 9290751
Діаметр поршня: 38 мм
Немає в наявності
Whatsapp

Гальмівний супорт

Elstock 87-0117

Гальмівний супорт

Elstock 87-0117
Встановлення:
Ззаду Праворуч
Сторона монтажу:
Задня вісь, праворуч, перед віссю
Обмеження виробника: LUCAS
Тип гальмівного диска: Повн.
Виконання гальмівного супорта:
Гальмівний супорт з вбудованим стоянковим гальмом, Гальмівний супорт (1-поршн.)
Діаметр 1: 36 мм
Матеріал: Сталь
Гальмівна система: Lucas
Для товщини гальмівного диска: 10 мм
Для діаметра гальмівного диска: 251 мм
Парні номери артикулів: 86-0117
Вага нетто: 2.4 кг
Діаметр поршня: 36 мм
Немає в наявності
Whatsapp
Сторінка:
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10