пн–пт: 09.00–18.00
сб: 09.00–14.00

Shaftec BC2007RSF - Гальмівний супорт

Shaftec BC2007RSF - Гальмівний супорт autozip.com.ua
GB
  • Гальмівний супорт
  • Супорт дискового гальма притискає колодки до диска
  • HONDA - Civic; MG - MG ZS, MG ZR
Характеристики:
Тип гальмівного диска:
повн.
Виконання гальмівного супорта:
Гальмівний супорт (1-поршн.)
Гальмівна система:
LUCAS
Ширина всередині:
45 мм
Shaftec Select
Для товщини гальмівного диска:
10 мм
Для діаметра гальмівного диска:
260 мм
Відстань між кріпильними отворами:
110 мм
Діаметр поршня:
34 мм
OE-номери
Підходить для автомобілів
Відгуки (0)
Ще немає відгуків..
Немає інформації
Модель, Рік
Виберіть бренд
Двигун
виберіть модель
Аналоги та комплекти
Фільтри
Показати тільки

Виробник

Нічого не знайдено..
ABAKUS 1
ABE 1
A.B.S. 1
ALLIED NIPPON 1
AXIA 1
Brembo 1
Budweg Caliper 1
Comline 1
Delphi 1
DRI 1
EAI 1
Elstock 1
ERA Benelux 1
Esen SKV 1
FREMAX 1
FTE 2
General Ricambi 1
HELLA 1
Herth+Buss Jakoparts 1
Honda 1
JURID 1
Kamoka 1
Kawe 1
Lauber 1
Mapco 1
Maxgear 1
Metzger 1
Motaquip 1
NATIONAL 1
Nipparts 1
NK 1
NTY 1
OPTIMAL 1
Pagid 2
Quinton Hazell 1
Remsa 1
Remy 1
SBS 1
Shaftec 3
Stellox 1
Textar 1
Triscan 1
TRW 1
Ysparts 1
Zimmermann 1
Сортувати за:
Терміну доставки
Наявності
Рейтингу
Товарів: 49

Гальмівний супорт

ALLIED NIPPON ABC350R

Гальмівний супорт

ALLIED NIPPON ABC350R
Ø отвору: 34 мм
Виконання гальмівного супорта:
Гальмівний супорт з вбудованим стоянковим гальмом
Товщина гальмівного диска: 10 мм
Гальмівна система: TRW
Для діаметра гальмівного диска: 260 мм
Парні номери артикулів: ABC350L
Немає в наявності
Whatsapp

Гальмівний супорт

Shaftec BC2007R

Гальмівний супорт

Shaftec BC2007R
Діаметр: 34 мм
Тип гальмівного диска: Повн.
Виконання гальмівного супорта:
Гальмівний супорт (1-поршн.)
Товщина гальмівного диска: 10 мм
Діаметр 2: 45 мм
Гальмівна система: Lucas
Ширина всередині: 45 мм
Для товщини гальмівного диска: 10 мм
Для діаметра гальмівного диска: 260 мм
Відстань між кріпильними отворами: 110 мм
Відстань між кріпильними болтами: 110 мм
Діаметр поршня: 34 мм
Немає в наявності
Whatsapp

Гальмівний супорт

Shaftec BC439R

Гальмівний супорт

Shaftec BC439R
Діаметр: 30 мм
Тип гальмівного диска: Повн.
Виконання гальмівного супорта:
Гальмівний супорт (1-поршн.)
Товщина гальмівного диска: 10 мм
Діаметр 2: 41 мм
Гальмівна система: Girling
Ширина всередині: 41 мм
Для товщини гальмівного диска: 10 мм
Для діаметра гальмівного диска: 239 мм, 260 мм
Відстань між кріпильними отворами: 110 мм
Відстань між кріпильними болтами: 110 мм
Діаметр поршня: 30 мм
Немає в наявності
Whatsapp

Гальмівний супорт

Shaftec BC439RSF

Гальмівний супорт

Shaftec BC439RSF
Тип гальмівного диска: повн.
Виконання гальмівного супорта:
Гальмівний супорт (1-поршн.)
Гальмівна система: GIRLING
Ширина всередині: 41 мм
Shaftec Select
Для товщини гальмівного диска: 10 мм
Для діаметра гальмівного диска: 239 мм, 260 мм
Відстань між кріпильними отворами: 110 мм
Діаметр поршня: 30 мм
Немає в наявності
Whatsapp

Гальмівний супорт

Remy DC73491

Гальмівний супорт

Remy DC73491
Вага: 2,4 кг
Виконання гальмівного супорта:
Гальмівний супорт (1-поршн.)
Вісь: Задня підтримувальна вісь
Товщина гальмівного диска: 10 мм
Матеріал: Лита сталь
Гальмівна система: GIRLING/LUCAS/TRW
Remy Remanufactured
Для Ø поршня: 34 мм
Як на зображенні.
Парні номери артикулів: DC73490
Немає в наявності
Whatsapp

Гальмівний супорт

ERA Benelux BC56021

Гальмівний супорт

ERA Benelux BC56021
Встановлення:
Ззаду Праворуч
Сторона монтажу: Задня вісь праворуч
Виконання гальмівного супорта:
Гальмівний супорт (1-поршн.)
Гальмівна система: Lucas
Діаметр поршня: 34 мм
Немає в наявності
Whatsapp

Гальмівний супорт

SBS 13012126152

Гальмівний супорт

SBS 13012126152
Обмеження виробника: LUCAS
Діаметр: 34 мм
Виконання гальмівного супорта:
Гальмівний супорт (1-поршн.), Гальмівний супорт з вбудованим стоянковим гальмом
Матеріал: Чавун
Гальмівна система: Lucas, TRW
Діаметр поршня циліндра: 34 мм
Для товщини гальмівного диска: 10 мм
Для діаметра гальмівного диска: 260 мм
Парні номери артикулів: 13012126151
Вага нетто: 2.36 кг
Немає в наявності
Whatsapp

Гальмівний супорт

Motaquip VBC449R

Гальмівний супорт

Motaquip VBC449R
Ø отвору: 34 мм
Виконання гальмівного супорта:
Гальмівний супорт з вбудованим стоянковим гальмом
Товщина гальмівного диска: 10 мм
Гальмівна система: TRW
Для діаметра гальмівного диска: 260 мм
Парні номери артикулів: VBC449L
Немає в наявності
Whatsapp

Гальмівний супорт

AXIA 393491

Гальмівний супорт

AXIA 393491 Гальмівний супорт
Встановлення:
Ззаду Праворуч
Сторона монтажу:
за віссю, Задня вісь праворуч
Діаметр: 34 мм
Виконання гальмівного супорта:
Гальмівний супорт (1-поршн.)
Товщина гальмівного диска: 10 мм
Гальмівна система: LUCAS
Парні номери артикулів: 343490
Немає в наявності
Whatsapp

Гальмівний супорт

Quinton Hazell QBS8404

Гальмівний супорт

Quinton Hazell QBS8404
Виконання гальмівного супорта:
Гальмівний супорт (1-поршн.)
Для товщини гальмівного диска: 10 мм
Відстань між кріпильними отворами: 110 мм
Парні номери артикулів: QBS8403
Діаметр поршня: 34 мм
Немає в наявності
Whatsapp
Сторінка:
1 2 3 4 5