пн–пт: 09.00–18.00
сб: 09.00–14.00

LUCAS LP026 - Свічка розжарювання

LUCAS LP026 - Свічка розжарювання autozip.com.ua
GB
LUCAS LP026 - Свічка розжарювання autozip.com.ua
LUCAS LP026 - Свічка розжарювання autozip.com.ua
LUCAS LP026 - Свічка розжарювання autozip.com.ua
  • Свічка розжарювання
  • Свічка розжарювання нагріває камеру згоряння для покращення холодного запуску дизельних двигунів
  • NISSAN - Bluebird, Trade, Vanette; VOLVO - 440 K; RENAULT - 19; AUDI - A4; MITSUBISHI - Carisma; SEAT - Toledo; ...
Характеристики:
Напруга:
11 В
Для номера OE:
E161020
Технологія з’єднання:
Terminal Type
Довжина:
61,4, 20 мм
Вага:
0,029 кг
Розмір нарізі:
M12x1.25
Ширина зіва ключа:
12
Довжина 1:
61.4 мм
Довжина 2:
20 мм
OE-номери
Підходить для автомобілів
Відгуки (0)
Ще немає відгуків..
Немає інформації
Модель, Рік
Виберіть бренд
Двигун
виберіть модель
Аналоги та комплекти
Фільтри
Показати тільки

Виробник

Нічого не знайдено..
A-N PARTS 4
Ashika 1
Auger 1
Autolite 1
BERU 3
Blue Print 3
BOSCH 3
BREMI 1
Brisk 2
Champion 3
Delphi 2
Denso 1
Dipasport 1
DJ Parts 1
DT Spare Parts 1
ERA 1
EUROREPAR 4
Eyquem 3
FAE 1
Febest 1
FEBI Bilstein 2
Flennor 1
GOODREM 1
Hart 1
HC-Cargo 1
Herth+Buss Jakoparts 1
Hidria 2
HKT 1
INTERMOTOR 1
Japanparts 1
Japko 1
Kamoka 1
Kavo Parts 1
KLAXCAR 2
KRAFTVOLL 2
LUCAS 2
Magneti Marelli 8
Mapco 3
MASTER-SPORT 1
Maxgear 1
MEC-Diesel 2
Metzger 3
Meyle 2
MGA 1
MONARK 1
Motaquip 2
MOTRIO 2
NGK 5
Patron 1
PSA 4
RENAULT 4
Sampa 1
StartVOLT 1
Stellox 2
Storm 2
Swag 2
Topran 1
VALEO 2
Vemo 1
Сортувати за:
Терміну доставки
Наявності
Рейтингу
Товарів: 111

Свічка розжарювання

Champion CH260

Свічка розжарювання

Champion CH260 Свічка розжарювання VW T4. GOLF III 1.6-2.4 вир-во CHAMPION
Напруга: 11 В
Технологія з’єднання: M5
Діаметр: 6.1 мм
Розмір нарізі: M12x1.25
Найбільша довжина: 62 мм
Ширина зіва ключа: 12 mm
Виконання свічки розжарювання:
Штифтова свічка розжарювання
Тип паковання: Коробка
Монтажна глибина: 21 мм
Версія:
Double Coil Long, Post Heating
Руйнівний момент: 45 Н·м
Пусковий момент від: 15 Н·м
Пусковий момент до: 25 Н·м
Довжина паковання: 10 см
Ширина паковання: 2,7 см
Висота паковання: 2,3 см
Ціна  грн
1 день
>10
195
-
+
В кошик
1 день
22
223
-
+
В кошик
1 день
>8
350
-
+
В кошик
2 дні
>5
92%
373
-
+
В кошик
Whatsapp

Свічка розжарювання

EUROREPAR 1682249180

Свічка розжарювання

EUROREPAR 1682249180 Свічка розжарювання 100-A4-Octavia I 1.9TDI 90-10
Напруга: 11 В
Технологія з’єднання: M5 / 3 Nm
Нахил конуса: 63
Довжина: 62,5 мм
Розмір нарізі: M12x1.25
Найбільша довжина: 62,5 мм
Матеріал: Метал
Ширина зіва ключа: 12
Пусковий момент: 20 Н·м
Виконання свічки розжарювання:
Штифтова свічка розжарювання
Довжина 1: 20 мм
Ціна  грн
1-2 дні
4
209
-
+
В кошик
1-2 дні
40
359
-
+
В кошик
Whatsapp

Свічка розжарювання

Meyle 100 020 1032

Свічка розжарювання

Meyle 100 020 1032 Свічка розжарювання
Напруга: 11 В
Технологія з’єднання: M5
Нахил конуса: 63
Діаметр: 6,1 мм
Розмір нарізі: M12x1.25
Найбільша довжина: 59 мм
Ширина зіва ключа: 12
Виконання свічки розжарювання: із супроводом
Номінальна напруга: 11 В
Монтажна глибина: 20 мм
Номінальний струм: 16 А
Ціна  грн
1-2 дні
>10
259
-
+
В кошик
Whatsapp

Свічка розжарювання

BERU GN857

Свічка розжарювання

BERU GN857 Свічка розжарювання вир-во BERU
Напруга: 11 В
Технологія з’єднання: M5 / 3 Nm, M5 / 3 Nm
Нахил конуса: 63
Довжина: 58 мм
Розмір нарізі: M12x1.25
Найбільша довжина: 58 мм
Ширина зіва ключа: 12 mm
Сила струму: 14 A
Виконання свічки розжарювання:
із супроводом, Штифтова свічка розжарювання, after-glow capable, Pencil-type Glow Plug
Монтажна глибина: 21 мм
Руйнівний момент: 45 Н·м
Пусковий момент від: 15 Н·м
Пусковий момент до: 25 Н·м
Ціна  грн
1 день
>4
269
-
+
В кошик
1
>10
10000%
282
-
+
В кошик
2
>20
10000%
282
-
+
В кошик
5
>20
10000%
282
-
+
В кошик
1 день
>10
296
-
+
В кошик
3
10000%
311
-
+
В кошик
2
3
10000%
311
-
+
В кошик
1-2 дня
>5
373
-
+
В кошик
3
3
10000%
374
-
+
В кошик
1 день
>20
416
-
+
В кошик
2 дні
>5
92%
417
-
+
В кошик
1 день
10
430
-
+
В кошик
1 день
>10
90%
442
-
+
В кошик
1-2 дні
27
464
-
+
В кошик
Показати ще(10) ▼
Whatsapp

Свічка розжарювання

Magneti Marelli 062900056304

Свічка розжарювання

Magneti Marelli 062900056304 Свічка розжарювання
Напруга: 11 В
Технологія з’єднання: M5
Довжина: 26, 20 мм
Розмір нарізі: M12x1.25
Найбільша довжина: 61.4 мм
Ширина зіва ключа: 12
Пусковий момент: 3 Н·м
Сила струму: 10 A
Монтажний нахил: 63
Виконання свічки розжарювання:
Металева свічка розжарювання
Довжина 1: 26 мм
Довжина 2: 20 мм
Пусковий момент від: 15 Н·м
Пусковий момент до: 22 Н·м
Час нагрівання: 7 хв
Ціна  грн
3
10000%
293
-
+
В кошик
2
4
10000%
293
-
+
В кошик
1-2 дні
22
404
-
+
В кошик
Whatsapp

Свічка розжарювання

Stellox 201 032-SX

Свічка розжарювання

Stellox 201 032-SX Свічка розжарювання
Напруга: 12 В
Технологія з’єднання: M5
Нахил конуса: 63
Довжина: 59 мм
Вага: 0,027 кг
Розмір нарізі: M12x1.25
Ширина зіва ключа: 12
Виконання свічки розжарювання:
Штифтова свічка розжарювання, із супроводом
Монтажна глибина: 21 мм
Пусковий момент від: 15 Н·м
Пусковий момент до: 25 Н·м
Ціна  грн
1 день
Есть
299
-
+
В кошик
1 день
Есть
299
-
+
В кошик
Whatsapp

Свічка розжарювання

A-N PARTS A-N059173

Свічка розжарювання

A-N PARTS A-N059173 A-N PARTS VW свічка розжарювання подвійна спіраль 11V L=61mm Audi 100.80.A4.6.Ford.Seat.Skoda.Volvo.Golf.Passat.LT28-55.T4 1.6-2
Напруга: 11 В
Технологія з’єднання: M5
Нахил конуса: 63
Розмір нарізі: M12x1.25
Ширина зіва ключа: 12
Виконання свічки розжарювання:
Штифтова свічка розжарювання, із супроводом
Монтажна глибина: 20 мм
Пусковий момент від: 20 Н·м
Пусковий момент до: 25 Н·м
Загальна довжина: 62,5 мм
Ціна  грн
1-2 дні
29
302
-
+
В кошик
Whatsapp

Свічка розжарювання

BOSCH 0 250 201 050

Свічка розжарювання

BOSCH 0 250 201 050 Свічка розжарення
Напруга: 11 В
Технологія з’єднання: M 5
Нахил конуса: 63
Довжина: 60 мм
Розмір нарізі: M12x1.25
Ширина зіва ключа: 12
Виконання свічки розжарювання:
Штифтова свічка розжарювання, із супроводом
Монтажна глибина: 21 мм
Пусковий момент від: 15 Н·м
Пусковий момент до: 25 Н·м
Ціна  грн
1 день
2
310
-
+
В кошик
1 день
7
710
-
+
В кошик
2-3 дні
>5
710
-
+
В кошик
Whatsapp

Свічка розжарювання

A-N PARTS A-N084238

Свічка розжарювання

A-N PARTS A-N084238 A-N PARTS RENAULT свічка розжарювання подвійна спіраль 11V Honda Accord 2.0DI.Laguna.Megane.Rover.Volvo 1.9-2.2dTi
Напруга: 11 В
Технологія з’єднання: M4
Нахил конуса: 63
Розмір нарізі: M10x1
Ширина зіва ключа: 10
Виконання свічки розжарювання:
Штифтова свічка розжарювання, із супроводом
Монтажна глибина: 24,5 мм
Пусковий момент від: 15 Н·м
Пусковий момент до: 20 Н·м
Загальна довжина: 84,5 мм
Ціна  грн
1-2 дні
28
312
-
+
В кошик
Whatsapp
Сторінка:
1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... 12