пн–пт: 09.00–18.00
сб: 09.00–14.00

Denckermann VD10069 - Щітка склоочисника

Denckermann VD10069 - Щітка склоочисника autozip.com.ua
PL
Denckermann VD10069 - Щітка склоочисника autozip.com.ua
Denckermann VD10069 - Щітка склоочисника autozip.com.ua
Denckermann VD10069 - Щітка склоочисника autozip.com.ua
AUDI / 4L1955425B
Aero wiper blade
  • Щітка склоочисника
  • Універсальна м'яка (силіконова) щітка склоочисника
  • AUDI - Q7, A3, A7, A8, A1; BMW - 5
Характеристики:
Сторона монтажу:
спереду
Одиниця вимірювання:
Набір
Довжина 1:
650 мм
Довжина 2:
650 мм
Виконання двірника:
Безкаркасний двірник
OE-номери
Підходить для автомобілів
Відгуки (0)
Ще немає відгуків..
Штрихкод (EAN):
5902841602915
EAN 5902841602915
Немає інформації
Модель, Рік
Виберіть бренд
Двигун
виберіть модель
Аналоги та комплекти
Фільтри
Показати тільки

Сторона встановлення

Виробник

Нічого не знайдено..
Airline 3
Alca 2
Ashika 2
Auger 1
BAPMIC 1
Blue Print 1
BOGAP 1
Borg & Beck 1
BOSCH 7
Bremsi 1
BSG 6
Bugiad 1
Champion 8
DAKAtec 1
Denso 3
DPA 2
DT Spare Parts 1
EINPARTS 1
EUROREPAR 2
Fast 2
Fenox 1
Hart 1
HELLA 3
Japanparts 2
Japko 2
Kamoka 6
KLAXCAR 5
KRAFT AUTOMOTIVE 1
Magneti Marelli 5
Mapco 5
MASUMA 3
Maxgear 1
Metalcaucho 1
MGA 1
OXIMO 2
Patron 1
PJ 1
PowerMax 1
Sampa 1
SCT-MANNOL 11
Stellox 4
Storm 1
SWF 7
Topran 3
TRUCKTEC 1
VAG 2
VALEO 8
Сортувати за:
Терміну доставки
Наявності
Рейтингу
Товарів: 127

Щітка склоочисника

Japko SJF60

Щітка склоочисника

Japko SJF60 Щітка склоочисника безкаркасна 600мм (9 перехідників)
Довжина: 600 мм, 24 дюйм
Технічний інформаційний номер: Flat
Специфікація: 24" POLLICI
Ціна  грн
1-2 дні
>10
206
-
+
В кошик
3
>10
10000%
247
-
+
В кошик
Whatsapp

Щітка склоочисника

Metalcaucho 68080

Щітка склоочисника

Metalcaucho 68080 Щетка стеклоочистителя с поводком задняя BMW 1 E81.E87.E84 02-12 292мм 68080 Metalcaucho
Встановлення:
Ззаду
Сторона монтажу: ззаду
Довжина: 292 мм
Вага: 0,2 кг
Гумова стрічка з вбудованою пружною шиною
Ціна  грн
1-2 дні
1
299
-
+
В кошик
Whatsapp

Щітка склоочисника

Japanparts SS-F60

Щітка склоочисника

Japanparts SS-F60 JAPANPARTS безкаркасна щітка 1 шт (1х600мм) (8 перехідників)
Довжина: 600 мм, 24 дюйм
Технічний інформаційний номер: Flat
Специфікація: 24" POLLICI
Виконання двірника: Beam
Ціна  грн
1-2 дні
26
357
-
+
В кошик
Whatsapp

Щітка склоочисника

Japanparts SS-F65
Ціна  грн
1-2 дні
28
369
-
+
В кошик
Whatsapp

Щітка склоочисника

Stellox 103 600-SX

Щітка склоочисника

Stellox 103 600-SX Щітка склоочисника безкаркасна крючок _ 600мм-24
Встановлення:
Спереду
Сторона монтажу: спереду
Довжина: 600 мм, 24 дюйм
Вага: 0,24 кг
Належний перехідник: U
Тип кріплення: Кріплення на гаках
Кількість: 1
Дизайн: зі спойлером
Одиниця вимірювання: Штука
Виконання двірника: Безкаркасний двірник
Ціна  грн
1 день
Есть
400
-
+
В кошик
1 день
Есть
400
-
+
В кошик
1 день
Есть
400
-
+
В кошик
1 день
Есть
400
-
+
В кошик
1 день
Есть
400
-
+
В кошик
1 день
Есть
400
-
+
В кошик
1 день
Есть
400
-
+
В кошик
1 день
Есть
400
-
+
В кошик
1 день
Есть
400
-
+
В кошик
Показати ще(5) ▼
Whatsapp

Щітка склоочисника

HELLA 9XW 358 053-261

Щітка склоочисника

HELLA 9XW 358 053-261 HELLA Щітка склоочисника безкаркасна CLEANTECH (1х650мм)
Встановлення:
Спереду
Сторона монтажу: спереду
Довжина: 650 мм, 26 дюйм
Кількість: 1
Ліво-/правостороннє рульове керування:
для лівостороннього рульового керування
Виконання двірника: Безкаркасний двірник
Монтаж/демонтаж повинен виконуватися фахівцем!.
Ціна  грн
1-2 дні
13
535
-
+
В кошик
Whatsapp

Щітка склоочисника

TRUCKTEC 02.58.409

Щітка склоочисника

TRUCKTEC 02.58.409 Щітки склоочисників безкаркасних
Встановлення:
Спереду
Сторона монтажу: спереду
Довжина1/Довжина2: 650/600 мм, 26/24 дюйм
Кількість: 2
Ліво-/правостороннє рульове керування:
для лівостороннього рульового керування
Ціна  грн
1 день
3
541
-
+
В кошик
1-2 дні
3
552
-
+
В кошик
1-2 дня
>5
646
-
+
В кошик
Whatsapp
Сторінка:
1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... 13